KNLTB Najaarscompetitie opgave 2024

01 juni 2024


Hoewel de voorjaarscompetitie nog op z’n einde moet lopen komt ook de Najaarscompetitie er alweer snel aan. 
 
De najaarscompetitie staat gepland in de periode van dinsdag 10 september t/m zaterdag 12 oktober 2024. We hopen dat er weer veel teams inschrijven om de eer van onze club hoog te houden en veel tennisplezier te beleven.
 
Op elke dag van de week is er een competitie. Hoewel de vrijdagavond inmiddels zeer populair is onder onze leden willen we graag nog even de aandacht vestigen op de zaterdagcompetitie. Is er geen ruimte op de vrijdag dan is de zaterdag dus nog een mogelijkheid. 
 
Je kunt je team aanmelden door een mail te sturen naar: [email protected]*. Doe dit voor woensdag 12 juni 2024. Schrijf je in, we verwachten weer een grote opgave!
 
*Aanmelden kan alleen via bovenstaand e-mailadres.
 
Sportieve groet,
Technische Commissie (Bert, Esther & Robert)
 
 
 

Nieuwscategorieën

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 53 428 2412

Boekelose Tennis Club

De Mans 6
7548CX Boekelo