Home
Lidmaatschap
Algemeen
Over Boekelose Tennisclub
Organisatie en commissies
FairPlay
Reglementen
Statuten
Huishoudelijk reglement
Baanreglement
Verhuur
Activiteiten
Kalender
Kom & Klap
Wimbledonderdag
Competitie
Lessen
Foto's
Meer
Sign up?
My Club
Clubagenda
Maart 2024
Kom & Klap
Dinsdag 19 19:30 - 22:30
Algemene Ledenvergadering (ALV)
Dinsdag 19 20:00 - 22:00
Meehelpen bij het onderhoud van de banen en tennispark
Zaterdag 23 09:00 - 12:00
Kom & Klap
Dinsdag 26 19:30 - 22:30
April 2024
Competitie DD
Vrijdag 5 19:00 - 23:00
Competitie DD
Vrijdag 5 19:00 - 23:00
Competitie HD Rik Brinkman
Vrijdag 5 19:00 - 23:00
Competitie DD Miriam Buursink
Zaterdag 6 11:00 - 14:00
Lente toernooi 2024
Zondag 7 11:00 - 17:30
Deadline inschrijven zomertraining 2024
Zondag 7 23:00 - 23:30
Competitie HD
Donderdag 11 10:00 - 13:00
Competitie DD
Vrijdag 12 19:00 - 23:00
Competitie GD Gosse Klaas Miedema-Meijerink
Vrijdag 12 19:00 - 23:00
Competitie DD Miriam Buursink
Zaterdag 13 11:00 - 14:00
Competitie DD
Dinsdag 16 10:00 - 13:00
Competitie DD
Dinsdag 16 10:00 - 13:00
Competitie HD Elias Yousef
Donderdag 18 19:00 - 23:00
Competitie DD
Vrijdag 19 19:00 - 23:00
Competitie DD Marloes Drijfhout
Vrijdag 19 19:00 - 23:00
Competitie DD Anette Weideman
Vrijdag 19 19:00 - 23:00
Competitie HD Rick Schenau
Vrijdag 19 19:00 - 23:00
Competitie DD Miriam Buursink
Zaterdag 20 11:00 - 14:00
Competitie HD Dick Prins
Donderdag 25 10:00 - 13:00
Competitie DD
Vrijdag 26 19:00 - 23:00
Competitie DD
Vrijdag 26 19:00 - 23:00
Competitie GD Bert Lichtenwagner
Vrijdag 26 19:00 - 23:00
Competitie GD Janine Elshof
Vrijdag 26 19:00 - 23:00
Competitie DD Miriam Buursink
Zaterdag 27 11:00 - 14:00
Competitie DD
Dinsdag 30 10:00 - 13:00
Mei 2024
Competitie HD Elias Yousef
Donderdag 2 19:00 - 23:00
Competitie DD
Vrijdag 3 19:00 - 23:00
Competitie DD Miriam Buursink
Zaterdag 4 11:00 - 14:00
Competitie DD
Dinsdag 7 10:00 - 13:00
Competitie DD
Dinsdag 7 10:00 - 13:00
Competitie HD Elias Yousef
Donderdag 9 19:00 - 23:00
Competitie DD
Vrijdag 10 19:00 - 23:00
Competitie HD Rik Brinkman
Vrijdag 10 19:00 - 23:00
Competitie DD Miriam Buursink
Zaterdag 11 11:00 - 14:00
Competitie
Dinsdag 14 10:00 - 13:00
Competitie DD
Dinsdag 14 10:00 - 13:00
Competitie HD Elias Yousef
Donderdag 16 19:00 - 23:00
Competitie DD
Vrijdag 17 19:00 - 23:00
Competitie GD Janine Elshof
Vrijdag 17 19:00 - 23:00
Competitie GD Gosse Klaas Miedema-Meijerink
Vrijdag 17 19:00 - 23:00
Competitie DD Miriam Buursink
Zaterdag 18 11:00 - 14:00
Boekelose Tiebreak Clash junioren en senioren
Zondag 19 13:00 - 22:00
Competitie HD Elias Yousef
Donderdag 23 19:00 - 23:00
Competitie DD
Vrijdag 24 19:00 - 23:00
Competitie HD Rik Brinkman
Vrijdag 24 19:00 - 23:00
Competitie DD
Dinsdag 28 10:00 - 13:00
Competitie DD
Dinsdag 28 10:00 - 13:00
Competitie DHD Dick Prins
Donderdag 30 10:00 - 13:00
Competitie GD Janine Elshof
Vrijdag 31 19:00 - 23:00
Competitie GD Gosse Klaas Miedema-Meijerink
Vrijdag 31 19:00 - 23:00
Juni 2024
Wimbledonderdag
Donderdag 6 19:30 - 23:30
Competitie DD Anette Weideman
Vrijdag 7 19:00 - 23:00
Competitie HD Rick Schenau
Vrijdag 7 19:00 - 23:00
Wimbledonderdag
Donderdag 13 19:30 - 23:30
Twentestad Open Jeugdtoernooi 2024
Vrijdag 14 15:00 - Zondag 16 17:00
Competitie GD Marloes Drijfhout
Vrijdag 14 19:00 - 23:00
Competitie GD Bert Lichtenwagner
Vrijdag 14 19:00 - 23:00
Tegenhuys Twenthe Bookels Open 17+ 2024
Zondag 16 10:00 - Zondag 23 19:00
Wimbledonderdag
Donderdag 27 19:30 - 23:30
Juli 2024
Wimbledonderdag
Donderdag 4 19:30 - 23:30
Wimbledonderdag
Donderdag 11 19:31 - 23:30
zomer toernooi / pannekoeken toernooi
Zaterdag 13 18:00 - 22:00
Wimbledonderdag
Donderdag 18 19:30 - 23:30
September 2024
Twepa Bookels Dubbel 35+ 2024
Vrijdag 6 18:00 - Zondag 8 18:00
Oktober 2024
ouder kind toernooi
Zaterdag 19 14:30 - 18:00
November 2024
afsluiting jeugd
Zondag 10 14:00 - 17:00
E-mail
[email protected]
Telefoon
+31 53 428 2412
Boekelose Tennis Club
De Mans 6
7548CX Boekelo
Deze site maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie lees ons
Privacybeleid
.
Accepteer
Weiger