30 juni 2025
De komende periode zullen Han Morsink en Martijn The kijken of het aanbod via Nico Moorman via de KNLTB (hij werkt voor LISA: een geïntegreerd ledeninformatiesysteem voor sportverenigingen en -bonden) zinvol voor BTC is. Hierbij kan onze website gemoderniseerd worden en gedeelten van de informatie van de KNLTB club App (met oa nieuwsberichten, de agenda en de logo's van de sponsoren van BTC) op een of meerdere TV schermen worden getoond. Han en Martijn zullen het bestuur hierin adviseren. Op jaarbasis zal dit de vereniging wel circa € 900,- extra gaan kosten.
LISA biedt een moderne website - vernieuwd CMS - met fris design, geïntegreerd met KNLTB Club. Daarnaast krijgt je ook toegang tot de narrowcasting module (BETA versie), waarmee je de info vanuit KNLTB Club eenvoudig op meerdere schermen in het clubhuis kunt tonen. Onderstaand worden de voordelen en voorwaarden op een rijtje gezet.
Wat biedt LISA? - Een moderne website met fris design en slimme templates. - Een branded clubapp met BTC logo, clubkleuren en directe communicatie met leden en betrokkenen - Narrowcasting, eenvoudig nieuws, agenda en sponsoren tonen op het scherm in het clubhuis
Wat kan het opleveren?
Wat kost het? Voor slechts €79,- per maand (excl. btw) krijg je: - Volledige nieuwe website templates + gepersonaliseerde app - Narrowcasting - Hosting, beveiliging en updates inbegrepen - En: in principe krijgen wij dit het eerste jaar gratis!
Nieuwscategorieën